[bs_row class=”row”][bs_col class=”col-xs-6″]slimnicam-2[/bs_col][bs_col class=”col-xs-6″]slimnicam-3[/bs_col]

[bs_col class=”col-xs-12″]

Slimnīcas, veco ļaužu pansionāti un aprūpes iestādes ir īpašas būves – visiem tehnikas risinājumiem pirmām kārtām jābūt drošiem un funkcionāliem.

GEZE hermētiskās bīdāmās durvis nodrošina klīniku sterilajās telpās higiēniski nevainojamu vidi. Powerdrive HT (hermetic) ir speciāli paredzēts pievads slimnīcām ieejas durvīm laboratorijās vai operāciju telpās. Bīdāmajām durvīm ir hermētisks blīvējums pa visu vērtņu perimetru – vērtnēm aizveroties, tas nodrošina pilnīgu hermetizāciju starp divām telpām ar dažādiem spiedieniem. Augstas precizitātes rullīšu tehnoloģija – trīsdimensiju vērtņu koordinācija un augstas klases sensorelementu pieslēgums.

Paredzētas izmantošanai telpās ar iepriekš noteiktiem atmosfēras parametriem ar spiedienu līdz 125 Pa; pielietojamas arī telpās ar speciālām higiēnas prasībām, piem., pārtikas, ķīmijas un farmācijas rūpniecībā.

Drošs, estētisks, higiēnisks un ērts risinājums. Pielāgots biežai atvēršanai. Pēc klienta vēlmēm durvju vērtnēs iespējams integrēt dažādus caurspīdīgus stiklus.

[/bs_col]

[bs_col class=”col-xs-12″]

Noderīgi

Brošūra – Bezbarjēru būvniecība
Brošūra – Bīdāmās durvis slimnīcām
[/bs_col]

[/bs_row]