[bs_row class=”row”][bs_col class=”col-xs-12″]

wc2[/bs_col][bs_col class=”col-xs-6″]1 – veramo durvju pievads
2 – liels taustiņslēdzis durvju atvēršanai (iekšpusē un ārpusē)
3 – pārslēdzējs: nobloķēt/ atbloķēt durvis
[/bs_col][bs_col class=”col-xs-6″] 4 – gaismas indikators „Aizņemts”
5 – kontrolgaisma „Aizņemts”
6 – avārijas izslēgšanas slēdzis
(ieteicamais montāžas augstums 1600 mm)

[/bs_col]

[bs_col class=”col-xs-12″]

Tualetes, kas paredzētas cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, jāierīko tā, lai cilvēki ar visdažādākajiem traucējumiem spēj tās atvērt patstāvīgi bez citu palīdzības.

Funkcijas apraksts

Nospiežot tualetes ārpusē esošo lielo taustiņslēdzi, durvis atveras automātiski un pašas arī aizveras pēc iestatītā atvertās pozīcijas laika paiešanas.

Nospiežot pārslēdzēju WC kabīnē, lietotājs aktivizē gaismas indikatoru „Aizņemts” ārpusē un pie pārslēdzēja. Lielais taustiņslēdzis iekšpusē un ārpusē tiek deaktivizēts. Tādējādi nedz pats lietotājs kaut kā nejauši, nedz arī kāda trešā persona durvis atvērt nevar. Elektriskais durvju sprūds neļauj durvis atvērt manuāli no ārpuses. Lai izietu no tualetes, lietotājs atkal nospiež pārslēdzēju. Indikācija „Aizņemts” ārpusē un kontrolgaisma iekšpusē pazūd. Nospiežot iekšpusē esošo durvju atvēršanas taustiņslēdzi, tiek aktivizēts pievads un atveras durvis.

Ja zūd elektrība, durvju sprūds tiek atbloķēts un lietotājs var iziet no tualetes, atspiežot vai atvelkot durvis. Nospiežot lielo taustiņslēdzi, durvis var atvērt no iekšpuses, arī ja strāva no iekārtas nav atslēgta. Avārijas gadījumos durvis var atvērt manuāli no ārpuses ar atslēgu vai arī nospiežot no ārpuses montēto avārijas izslēgšanas slēdzi.

[/bs_col]
[bs_col class=”col-xs-12″]

Noderīgi

Brošūra – Bezbarjēru būvniecība
[/bs_col]

[/bs_row]