[bs_row class=”row”][bs_col class=”col-xs-12″]
[bs_well]Servisa tehniskā apkope un remonts [/bs_well][/bs_col]
[bs_col class=”col-xs-12″]

SIA Door Solutions ir autorizēts GEZE GmbH tirdzniecības un servisa tehniskās apkopes pārstāvis Latvijā un piedāvā kvalitatīvu un profesionālu iekārtu remontu un servisa tehnisko apkopi.

GEZE Vispārīgie piegāžu un pakalpojumu sniegšanas noteikumi paredz, ka GEZE piegādātajiem produktiem vai veikatjiem pakalpojumiem ir 24 mēnešu kvalitātes garantija. Piegādātajiem produktiem šis termiņš sākas ar piegādes datumu, sniegtajiem pakalpojumiem – ar pieņemšanas – nodošanas akta parakstīšanas datumu. Ja automātiskajām iekārtām vai drošības tehnikas produktiem netiek veikta regulāra ikgadējā tehniskā apkope, ko nodrošina GEZE servisa tehniskās apkopes līguma ietvaros, kas tiek noslēgts ar GEZE 3 mēnešu laikā pēc iekārtu nodošanas ekspluatācijā, garantijas termiņš automātiskajām iekārtām un drošības tehnikas produktiem tiek samazināts uz 12 mēnešiem, rēķinot no datuma, kad iekārtas tika nodotas ekspluatācijā.


Regulāra tehniskā apkope ir svarīga ne tikai no drošības viedokļa. Ne mazāk būtisks ir arī ekonomiskais aspekts. Tas ir svarīgi – pēc iespējas ātrāk konstatēt un arī savlaicīgi novērst iekārtu iespējamos bojājumus vai arī detaļu nodilumu. Tas paildzinās iekārtu kalpošanais laiku un taupīs Jūsu uzņēmuma resursus.

Mēs piedāvājam servisa tehniskās apkopes pakalpojumus visiem mūsu sortimentā esošajiem produktiem:

DIENNAKTS APKALPOŠANA – esam pieejami klientiem katru dienu visu diennakti – 24/7!

Ja Jūs vēlaties saņemt piedāvājumu servisa tehniskajai apkopei, lūdzu, aizpildiet online – kontaktformulāru – [contact-form-7 id=”1002″ title=”Bez nosaukuma”]

Ja Jums rodas kādi jautājumi vai nepieciešama palīdzība, lūdzu,
zvaniet pa tālr. 26642333 vai rakstiet uz epastu: info@doorsolutions.lv

[/bs_col]
[/bs_row]