[bs_row class=”row”][bs_col class=”col-xs-12″][/bs_col][bs_col class=”col-xs-12″]Levolan 120 – furnitūra elegantām un vienkārši montējamām iekštelpu manuāli bīdāmajām durvīm. Jaunais Levolan 120 tika izveidots uz iepriekš labi zināmā Levolan 60 (vērtnēm ar svaru līdz 60 kg) bāzes un ir paredzēts vērtnēm ar svaru līdz 120 kg.
Atturīgās un modernās furnitūras ārējais izmērsjau ar integrētu Levolan 120 SoftStop ir tikai 50 x 50 mm. Visas Levolan 60 pamatkomponentes – sliede, nosegpaneļa konsole , atdures, nosegi un papildus profili – paliek tās pašas, bet rullīšu komplekts, vērtnes ievilkšanas amortizators un stikla stiprināšanas komplekts tiek pielāgots 120 kg vērtnei.

[/bs_col]
[bs_col class=”col-xs-12″][bs_icon name=”glyphicon glyphicon-info-sign”] Izstrādājuma tehniskais raksturojums

Raksturlielums Levolan 120
Ārējie izmēri (plat. X augst.) 50 x 50 mm
Vērtnes svars līdz 120 kg
Vērtne Stikls (10 – 12,76 mm, nav nepieciešama papildus stikla apstrāde), koks, metāls, plastmasa
Stiprinājums Siena, griesti/ arkas, virsgaismas logi (slēpts)
Levolan SoftStop gala pozīciju amortizācija Uz labo vai uz kreiso kustības pusi vai abpusēji
Vadīklas un nosegprofilu materiāls Alumīnijs, anodēts, krāsots
Krāsas EV1, izpildījums līdzīgs nerūsējošajam tēraudam vai pēc RAL
Augstuma regulēšana Ekscentrikas mehānisms, +/- 3 mm
Vertikālās būvniecības tolerances Furnitūra izlīdzina +/- 30
Pretkorozijas aizsardzības klase 3 pēc EN 1670
Sertifikācija pēc standarta EN 1527, ANSI/BHMA A 156.14
Montaža un iestatīšana Ērta un vienkārša, no priekšpuses

Levolan-12-ras
Konfigurācija – standarta komplekts (montāža pie sienas)

Komplekts 1 vērtnes durvīm sastāv no vadīklas attiecīgā garumā, rullīšu komplekta ar abpusējām fiksācijas atsperēm, priekšējā nosegprofila , nosegprofila konsolēm, atdurēm abās pusēs, prieksējā profila un regulējamas grīdas vadīklas.
[/bs_col]
[bs_col class=”col-xs-12″][bs_icon name=”glyphicon glyphicon-wrench”]Pielietojuma sfēras


Dizains

Filigrānā tehnika, resp., viss furnitūras mehānisms un vienas vai abu pušu vērtnes ievilkšanas amortizācija Levolan SoftStop, ir slēpti iemontēta sliedē.

Sistēmrisinājums – universāls pielietojums visā objektā

Montāža: pie sienas, griestiem/ arkās, pie virsgaismas logiem vai arī slēpti griestos. Vērtnes materiāls – no stikla (10-12,76 mm, īpaša stikla asptrāde nav nepieciešama), koka, metāla vai plastmasas – ar svaru līdz 120 kg; 1 vai 2 vērtnēm.

Furnitūras montāža un visi iestatījumi – no priekšpuses

Brīva piekļuve augstuma noregulēšanai, izmantojot  ekscentrikas mehānismu, ar kura palīdzību tiek izlīdzinātas būvniecības tolerances +/-3 mm.

Drošība: automātiska aizsardzība pret vērtnes izcelšanu

Regulējot vērtnes augstumu, automātiski tiek aktivizēta jauna metāla aizsardzība pret vērtnes izcelšanu – vērtne tiek nodrošināta pret izkrišanu.

Levolan Smart fix System

Montāžai un regulēšanai nepieciešamo montāžas un noregulēšanas instrumentu samazināšana līdz minimumam. Sesškantatslēga ir pamatinstruments, kas nepieciešams, nosegvāki un gala uzlikas ir pavisam vienkārši iestiprināmas – montāža ir ērta un ātra.

Komforts: vadīklā integrēta vērtnes ievilkšanas gala pozīciju amortizācija

Vērtnes kustību iespējams amortizēt kustībā gan uz labo un kreiso pusi – gala pozīcijās (vertnes platums – 900 mm), gan arī vienlaicīgi uz abām pusēm (vērtnes platums -1.325 mm). Amortizācijas mehānisms tiek iebūvēts vadīklā slēptā veidā un ir ārkārtīgi izturīgs; vērtnei nav nepieciešama papildus apstrāde.

Ilgmūžība

Augstvērtīgi anodētā alumīnija EV1 profili un nosegvāki. Abas sistēmas – Levolan 60 un Levolan 120 – sertificētas TÜV pēc EN 1527 (100.000 kustības cikli) un pēc EN 1670 (pretkorozijas aizsardzības klase 3). Arī ANSI/BHMA A 156.14 prasības tiek izpildītas.

Montāža

Levolan 60/ 120 montāžas pamācība attēlu veidā ir viegli saprotama un nerada valodas barjeras. Moduļu būvniecības pamatprincips – Levolan 60/ 120 bāzes pamatkomplekts, kas nepieciešamības gadījumā tiek papildināts ar papildus komponentēm. Vienkāršota glabāšana noliktavā un samazināts detaļu skaits.

[/bs_col][/bs_row][bs_row class=”row”][bs_col class=”col-xs-12″]

Noderīgi


levolan-skice-pdf
Levolan 120 rasējumi
Levolan 120 montāžas pamācība
Brošūra – Levolan 120
Brošūra – Bīdāmās sistēmas

[/bs_col]
[/bs_row]